575416069 Augsburg's head coach Markus Weinzierl waits ahead of the UEFA Europa League football match FC Augsburg v Athletic Club in Augsburg, southern Germany on November 26, 2015. AFP PHOTO / CHRISTOF STACHEFoto: CHRISTOF STACHE
27. november 2015, 00:37

NII SEE JUHTUS | Sport 26.11: Augsburg mängis Euroopa liigas võidu maha, Qabala viigistas (2)

Ragnar Klavan ja Augsburg kaotasid Euroopa liigas koduväljakul tabeliliidrile Bilbao Athleticule 2:3 ning peavad edasipääsuks viimases mängus alistaba Belgradi Partizani vähemalt kahe väravaga. Võistlustules oli ka Sergei Zenjovi Qabala, kes tegi Thessaloniki PAOKiga väravateta viigi. Qabala lootused edasipääsu püüda olid kadunud juba enne tänast.
23:58

Qabala mängis võõrsil PAOKiga väravateta viiki. Zenjov teenis täna mänguaega 77. minutit. Qabala on viie mänguga teeninud kolm punkti ja jätkab viimasel kohal.

23:00

PAOKi ja Zenjovi klubi Qabala esimene poolaeg Euroopa liiga kohtumises jäi 0:0 viiki

21:58

Mis kehvasti, see uuesti! Sergei Zenjovi koduklubil Qabalal pole küll edasipääsuks võimalust, kuid hea mängu võib Eesti koondislane Thessaloniki PAOKi vastu võõrsil siiski teha. Ootame väravat!

21:53

KAHJU! Augsburg kaotas Atlrtic Bilbaole koduväljakul 2:3 ning peab edasipääsuks kindlasti võitma viimases voorus Belgradi Partizani. Aga lootus sureb viimasena!

21:47

Oi-oi, kui halb...Bilbao lööb kahe minuti jooksul kaks väravat ja läheb juhtima...

21:19

Fanastiline! AUGSBURG JUHIB!

20:44

SUPER! Augsburg paugutas tabloole viigi!

20:24

Olgu, Augsburg on küll kaotusseisus, kuid atmosfäär staadionil on vinge!

20:19

Augsburgi peatreerer Markus Weinzierl ei saa mängu algusega rahul olla...