Spordivaria

Sulgpallur Raul Must tõusis kordama karjääri parimat edetabelikohta 

Ville Arike, 26. november 2015 10:24
Raul Must on neli kuud liikunud üha tõusvas joones.Foto: MATI HIIS
Eesti parim sulgpallur Raul Must asus veel neli kuud tagasi maailma edetabelis 73. kohal, kuid üksteisele järgnenud head tulemused on kergitanud ta 41-ks, kordama aastate eest saavutatud karjääri parimat kohta!

Praeguseks on maailmas konkurents oluliselt tihenenud. Mustal aitas kuue pügala võrra tõusta poolfinaali jõudmine eelmisel nädalal Šotimaal peetud GP-turniiril. Aasta tagasi võis tema edetabelikoha korrutada sisuliselt kahega - 83.

Naistest leiab Kati Tolmoffi tabeli 90. realt, tema koht jäi muutumatuks. Ta jõudis küll eelmisel nädalal Helsingis Šoti omast madalama kategooria turniiril poolfinaali, kuid mullu teenitud umbes samad punktid kukkusid ära. Olümpia kvalifikatsioonitabelis on ta 85., kvootide alusel ärakukkujaid arvestades 43. Et üksikmängus pääseb osalema umbes 40 mängijat (kõige vähem 38), tähendab see praegu kohta joone all. Ent detsembris järjest Iirimaal, Itaalias ja Türgis võistleval Tolmoffil on neil turniiridel vähemalt veerandfinaali jõudmise korral võimalused järjest tõusta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee