Põhjapõder Rukal, kus toimub sel nädalavahetusel suusatajate MK-sarja avaetappFoto: TOOMAS HUIK
27. november 2015, 22:55

NII SEE JUHTUS | Suusatajad põrusid, Tänak teenis lepingu, aasta kergejõustiklased Kanter ja Šadeiko! (8)

Talihooaeg alaku! Esimesel murdmaasuusatamise MK-etapil oli täna kavas sprindisõidud, kus eestlastest olid stardis Peeter Kümmel, Marko Kilp, Aivar Rehemaa, Raido Ränkel ja Laura Alba. Kahjuks eestlased ebaõnenstusid.Korvpalli meistriliigas kaotas Rakvere Tarvas suurelt BC Kalev/Cramole ning TÜ/Rock oli parem TTÜst. Aasta kergejõustiklaseks valiti Gerd Kanter ja Grit Šadeiko.
21:50

Täna algas Kiili spordihoones saalijalgpallikoondiste Balti turniir - Eesti alistas oma esimeses kohtumises Leedu 5:4!

20:39

Rock alistas TTÜ 77:66, Kalev/Cramo Rakvere Tarvase 90:64!

20:36
KERGEJÕUSTIK
20:27
19:41

Kalev/Cramo võitis Tarva vastu poolaja 40:35, Rock TTÜ vastu 38:35

19:33

Žalgiris sai korraliku kolaka. Vene arvele jäi üks kolmene, kolm resultatiivset söötu ja üks lauapall

19:06

27:65 on Žalgiris taga enne viimast veerandaega! Vene on mänginud seitse minutit, mille jooksul noppinud lauapalli ja andnud ühe resultatiivse söödu.

18:34

APPI, MIS TOIMUB! Žalgiris viskas teisel veerandajal vaid kolm punkti ja kaotas poolaja 17:53!

18:16

Žalgiris kaotas Lokomotiivile esimese veerandaja 14:28. Vene pole platsil käinud