Kergejõustik

FOTOUUDIS | Õed Šadeikod tähistasid Eatonitega tänupühi: tundub, et peame Eestit külastama, et õiget musta leiba proovida (6)

Õhtuleht.ee, 28. november 2015, 17:21
Grit Šadeiko valiti tänavu Eesti aasta naiskergejõustiklaseks.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Novembri keskpaigas USAsse maailma parima kümnevõistleja Ashton Eatoni ja tema abikaasa Brianne Theisen-Eatoni treeninggruppi harjutama siirdunud Grit Šadeiko on nimekate mitmevõistlejatega hea klapi saavutanud.

Vähemalt nii võib väita, kui uskuda Eatonite tiimi Instagrami postitatud rõõmsat fotot, kus lisaks Gritile tähistab nendega tänupühi ka eestlanna noorem õde Grete, kes harjutab juba mõnda aega ookeani taga.

"Aitäh, et hoolitsete meie tütarde eest," kommenteeris fotot kergejõustikupiigade ema Deivi. Augustis Pekingi MMil seitsemvõistluses hõbemedali võitnud Brianne Theisen-Eaton vastas ema Šadeikole omapoolse viisakusavaldusega.

"Aitäh, et lubasite neil USAsse treenima tulla. On olnud vahva Griti tundma õppida ja temaga treenida. Halvad uudised... leib ei kukkunud eriti hästi välja. Tundub, et peame Eestit külastama, et "õiget" musta leiba proovida," kirjutas Theisen-Eaton. 

 

 

Samal teemal

18. jaanuar 2016, 10:15
FOTO | SOOLINE VÕRDÕIGUSLIKKUS! Maailmarekordimees jätab torutööd oma abikaasale!
22. detsember 2015, 10:21
PILTUUDIS | Šadeiko ja Eatonid soovivad kõigile turvalisi jõule
5. detsember 2015, 19:24
VIDEO | "Kes kõige rohkem oksendab" ehk vaata, kuidas Grit Šadeiko perekond Eatonitega treenib!
27. november 2015, 23:09
GALERII | Gerd Kanter ja Grit Šadeiko valiti aasta kergejõustiklasteks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee