Talisport

Laskesuusakoondise peatreener: Talihärm tegi oma karjääri parima teatesõidu! 

Toimetas Merili Luuk, 29. november 2015 20:31
Johanna TalihärmFoto: STANISLAV MOSHKOV
Eesti laskesuusatajad alustasid täna MK-etapil Östersundis teatesõitudega. Esimesena oli kavas paarisspirint, kus meie duo koosseisus Beilmann-Ermitsa saagiks jäi 25. koht. Teisena sai rajale meie segateatemeeskond koosseisus Kadri Lehtla, Johanna Talihärm, Roland Lessing ja Kauri Kõiv, kes kaotasid liidrile ringiga, saades protokolli kirja 18. aja.

Teatemeeskonnast tasub koondise treeneri Kalmer Trammi sõnul kindlasti tähele panna Johanna Talihärmi sooritust (0+0 0+0), kes Trammi hinnangul tegi oma senise karjääri parima teatesõidu. 

"Johanna väljus mõlemast tiirust puhaste paberitega ning ka tema sõidukiirus oli hea. On näha, et USA-s õppimine ja treenimine on talle hästi mõjunud,» oli Tramm rõõmus.

Talihärm sõitis teist vahetust olles võtnud teatepulga üle esimese vahetuse teinud Kadri Lehtlalt, kui kaotust liidrile oli kogunenud +2.05,9. Talihärmilt läks vahetus üle Lessingule, kaotust võitjale oli meeskonna peale kogunenud +3.10,8. Ka Lessing näitas  head sõitu väljudes mõlemast tiirust ilma trahviringideta. Meeskonna ankrumehe rollis olnud Kauri Kõiv oli sunnitud minema ka ühele trahviringile ning kaotus võitjale enam kui 1 ring, võeti meeskond rajalt maha saades lõpuprotokolli kirja 18. koha.

Östersundi maailmakarika etapp jätkub 2. detsembril meeste 20 km individuaaldistantsiga, naiste 15 km distants sõidetakse 3. detsembril.

Samal teemal

19.04.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Johanna Talihärm kutsuti suveks USA tippudega treenima
11.11.2015
Ermits oli liider, ent lõpuks punktidele ei jõudnud
07.11.2015
Mäkäräinen hiilgas, Fourcade möödus Björndalenist
05.11.2015
Laskesuusakoondise treener: naiste arvestuses oleme paremad kui eelmisel aastal