Helga lõi Tarva ja Valga/Valka korvpallikohtumise ajal saali pimedaks! (3)

Toimetas Merili Luuk, 5. detsember 2015 18:56
Rakvere Tarva ja Valga/Valka mängijad pidid vahepeal pimedusega leppimaFoto: LAURA OKS
Sügistorm Helga ei jätnud rahule ka korvpalli meistrivõistlusi - Valga spordihallis läksid 55 sekundit enne Valga/Valka ja Rakvere Tarva kohtumise teise veerandi lõppu tuled kustu ning mäng katkestati 10 minutiks.

Kohtumise katkestamise hetkel põlesid tablool Rakvere 51:49 edunumbrid. Pärast katkestust mäng siiski jätkus ning poolajale mindi juba 51:51 viigiseisul.

Kohtumise lõpuks enam Valga meestel püssirohtu ei jagunud ning kodusaalis võeti vastu 82:104 kaotus.

Tarva resultatiivseimad olid Maksim Kovacevic 19 ja Radomir Marojevic 18 punktiga, kaotajate poolelt viskas Viljar Veski 21 punkti.