Chelsea ahastab!Foto: JUSTIN TALLIS
5. detsember 2015, 21:38

Londoni Chelsea jalgpallimeeskonna ja nende peatreeneri Jose Mourinho hädad jätkuvad: täna kaotati kodusel Stamford Bridge'il 0:1 väljalangemistsoonis virelenud Bournemouthile!

Skooril 0:0 kulgenud mängus sai otsustavaks külaliste peatreeneri Eddie Howe vangerdus mängu lõpuhetkedel. Inglane vahetas mängu 80. minutil sisse Glenn Murray, kes suutis kaks minutit hiljem oma esimese pallipuutega Bournemouthi juht- ning võiduvärava lüüa.

Bournemouthi tõstab tänane võit liigatabelis 17. kohale, väljalangemistsoonist ühe silma kaugusele. Chelsea on jätkuvalt 14. kohal, vaid kahe punkti kaugusel tänasest vastasest.

Kaua usub Chelsea omanik Roman Abramovic Mourinhosse? Mullu Inglismaa meistriks tulnud Chelsea on tänavu 15 mängust kaotanud juba 8!