Jalgpall

GALERII | Levadia alustas uue juhendajaga treeninguid, ettevalmistustsüklis ka Hunt ja Kruglov 

Merili Luuk | Fotod: Alar Truu, 7. detsember 2015 13:04
FC Levadia esimene trennFoto: Alar Truu
FC Levadia esindusmeeskond alustas täna hommikul Maarjamäe treeningkompleksis uute juhendajate Sergei Ratnikovi ja Urmas Hepneri käe all hooaja ettevalmistusega. 

Tuulistes oludes tegid hooaja esimese treeningu kaasa ka Rimo Hunt ja Dmitri Kruglov, kes kiikavad jätkuvalt piiri taha. Eelmisel hooajal Kasahstanis Kõzõlorda Kaisaris mänginud Hunt sai lõppenud liigahooajal kirja 22 mängu, mille jooksul lõi kõigest ühe värava. Kas karjäär jätkub ka Kasahstanis, ei mallanud ründaja veel öelda.

Eelmise hooaja alguses üheaastase lepingu sõlminud poolkaitsja Kruglov teeb enda sõnutsi Levadiaga trenni nii palju kui saab, kuid hoiab siivsalt pilku ka välismaistel pakkumistel. 

Samal teemal

Küsimärgi all on ka Ingemar Teeveri jätkamine. Möödunud hooajal 24 väravat löönud meistriliiga edukaim ründaja võttis mõtlemisaja, käis Aasias puhkamas ning arutleb veel, kas soovib platsile naasta.

Tänast treeningut jälgis ka endine Levadia kasvandik Igor Morozov, kes oli viimati Ungari kõrgliigas Debreceni hingekirjas. Morozovi taasliitumine Levadiaga on võimalik, kuid klubi tegevjuhi Sergei Hohlov-Simsoni sõnul veidi kaugemas tulevikus. 

Uute meestena on testimisel Tammeka kasvandik Kevin Rääbis ja eelmisel aastal Narva Transis mänginud Vlassi Sinjavski. Meeskonnast lahkusid Sergei Pareiko, Taavi Rähn, Kaimar Saag, Juuso Laitinen, Artjom Rahmanov ja Omar El Hussieny.

Aasta lõpuni rassivad levadialased vaid trenni teha, esimene ametlik treeningkohtumine peetakse 15. jaanuaril EJL hallijalgpalliturniiri raames FC Infonetiga.  

Samal teemal

18.01.2016
SELGUS MAJAS! Morozov taasliitus Levadiaga
01.01.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Levadiaga taasliitunud Rimo Hunt: katkine käsi nurjas välisklubiotsingud
07.11.2015
Vabaagent Taavi Rähn: 34aastasel eestlasel on raske välismaale minna
07.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Levadia uus loots Ratnikov: lähen ise nooremaks, kui näen, et poisid tulevad trenni!