Auto-Moto uudised

VIDEO | Ott Tänak: fantastiline, et saame terve hooaja kaasa teha!  (5)

Toimetas Merili Luuk, 8. detsember 2015 10:32
Ott Tänak ja Raigo MõlderFoto: DMACK
2016. aastal autoralli MM-sarjas DMACK World Rally Team ridades sõitvad Ott Tänak ja Raigo Mõlder teevad põhjalikke ettevalmistusi jaanuariks algavaks MM-hooajaks. Väga suur roll selles, et meie esisõitjad saavad autoralli MM-sarjas osaleda, on pikaajalistel Eesti toetajatel.

"See, et teeme kaasa taas terve hooaja, on fantastiline ja ootame uut aastat suure huviga. Me ei oleks niikaugele jõudnud, kui meil poleks olnud läbi aastate häid Eesti toetajaid, kes uskusid meisse. Selleks, et aga päris tippu jõuda, on minu ja Raigo ümber vaja tugevat meeskonda ja taustajõudusid, mis omakorda nõuab rahalisi vahendeid. Seepärast olemegi väga tänulikud eesotsas Oleg Grossile ning Saaremaa ettevõttele Tesman ja teistele kauaagsetele toetajatele, kes on meiega ka uuel aastal ja aitavad meil anda endast parimat," rääkis Tänak pressiteate vahendusel.

Nädalavahetusel tegid Ott Tänak ja Raigo Mõlder DMACK World Rally Teami Ford Fiesta RS WRC'ga põhjaliku testipäeva. Eesmärgiks oli leida sobivad rehvid hooaja esimeseks etapiks, Monte-Carlo MM-ralliks ja kokkuvõtvalt jäid nii sõitjad kui meeskond testipäevaga väga rahule.

„Sõitsime umbes 300 kilomeetrit ja selle järel võime öelda, et meil on paar päris head valikut. Töötame nüüd lähipäevil koos inseneridega kogu info läbi ja siis saab DMACK uue aasta alguseks Monte-Carlo ralliks rehvid ära nomineerida," rääkis Ott Tänak peale testi.

DMACK World Rally Team osaleb esimest korda 2016. aastal autoralli MM-sarjas WRC klassis ja meeskonna sõitjad Ott Tänak-Raigo Mõlder teevad kaasa kõik 14 etappi. Autoralli MM-sari algab jaanuaris, kui 18.-24. jaanuaril sõidetakse Monte-Carlo ralli.

Samal teemal

04.00.2016
ÄGE VIDEO | Istu üheks Monte Carlo kiiruskatseks Ott Tänaku autosse
02.00.2016
Monte Carlo ralli nimekirjas ainsate eestlastena Tänak-Mõlder
11.11.2015
FOTOUUDIS | Vaata, milline hakkab välja nägema Ott Tänaku auto!
06.11.2015
VIDEO JA FOTOD | Ott Tänak testis DMACKI rehve: tegime head tööd

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee