Robert Rooba.Foto: Stanislav Moshkov
Jäähoki
8. detsember 2015, 20:45

Robert Rooba sai Meistrite liiga veerandfinaalis napi kaotuse (3)

Jäähoki Euroopa Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises kaotas Eesti koondise abikapteni Robert Rooba koduklubi Espoo Blues võõrsil 1:5 Oulu Kärpät meeskonnale ja langes konkurentsist välja.

Blues oli võitnud avakohtumise 2:0, ent juba esimese kolmandiku järel oli üldseis viigis, sest Kärpät juhtis 2:0. Teisel perioodil väravaid ei löödud, kolmandal asus Kärpät 3:0 juhtima, aga Blues vastas ning viigistas üldseisu 3:3-le.

Viimane sõna jäi siiski valitsevale Soome meistrile. Viimase kolmandiku keskel viskas Kärpät 4:1 värava. Minu enne lõppu sai Blues üritada ründamist vaid kolme vastase väljakumängija vastu (kaks meest istusid karistuspingil), aga väravat sealt ei sündinud, vaid hoopis Kärpät tabas viiendat korda ning edenes koguskooriga 5:3 poolfinaali.