Kobe Bryant jättis läinud ööl hüvasti Minneapolisega.Foto: Reuters / Scanpix
10. detsember 2015, 09:21

Kobe Bryant treenerile: las poisid mängivad!

NBA hooaega kohutavalt alustanud Los Angeles Lakers jõudis Minnesotas sealse Timberwolvesi vastu võidule lähedale, kuid siiski kaotas 122:123. Kobe Bryant ei mänginud neljandal veerandil ega lisaajal.

11 punkti visanud Bryant teatas pärast kolmandat veerandit treener Byron Scottile: las poisid mängivad! "Poisid" ehk D'Angelo Russell ja Julius Randle tegidki hea partii. Russell viskas karjääri suurima punktisumma (23), Randle lisas 20 punkti ja 12 lauapalli. Lisaaja viimasel 10 sekundil oli Russellil ja Roy Hibbertil võimalus visata võidukorv, kuid kumbki ei tabanud.

Minnesotas on suhtumisega "las poisid mängivad" Kevin Garnett. Tema mänguaeg jäi alla veerand tunni, Kevin Martin viskas 37 ja Karl-Anthony Towns 26 punkti. Lakersil on nüüd 22 mängust 3 ja Minnesotal 21st 9 võitu.

Teised tulemused: Boston - Chicago 105:100, Charlotte - Miami 99:81, Washington - Houston 103:109, Detroit - Memphis 92:93, Toronto - San Antonio 97:94, Milwaukee - LA Clippers 95:109, Phoenix - Orlando 107:104, Utah - New York 106:85, Dallas - Atlanta 95:98.