Esiplaanil on Golden State Warriorsi täht Stephen Curry.Foto: Benny Sieu
13. detsember 2015, 15:48

VIDEO | LÄBI! Warriorsi ulmeline võiduseeria sai lõpu

Korvpalliliigas NBA lõppes täna tiitlikaitsja Golden State Warriorsi imeline võiduseeria. Hooaega 24 võiduga alustanud Warriors kaotas võõrsil 95:108 Milwaukee Bucksile.

Valitseva põhihooaja kõige väärtuslikuma mängija Stephen Curry juhitav Warriors oli mängus neljanda veerandajani, kuid kaotas viimased kümme minutit 18:28. Bucksi resultatiivseimana viskas Greg Monroe 28 punkti, Warriorsi ridades vastas samaga Curry.

Warriorsi tänases kaotuses mängisid rolli mitmed faktorid. Nimelt oli matš Bucksi vastu Warriorsile seitsmendaks järjestikuseks võõral väljakul peetud mänguks ning eile võideti alles kahe lisaaja järel Boston Celticsit. Kuna põhimehed Curry ja Draymond Green mängisid sisuliselt terve kohtumise, pole ime, et mehed Bucksi vastu väsinud olid.

Samuti oli Warriorsil vigastuse tõttu puudu algviisiklane Harrison Barnes ning hiljuti Indiana Pacersi vastu hüppeliigest vigastanud Klay Thompson mängis küll 30 minutit, kuid viskekahur polnud 100% terve.