Jalgpall

Müncheni Bayerni jalgpallipeo protokoll ehk Mis nipiga Allianz Arena alati välja müüakse? (5)

Ott Järvela, München, 16. detsember 2015, 06:00
MÜNCHENI ELIIT: Isegi kui Bayerni meeskonnal juhtub olema väga kehv päev (juhtub harva), siis ainuüksi Bayerni fännide poolt staadionil pakutav etteaste on oma silmaga nägemist väärt.Foto: Reuters / Scanpix

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi võimsusel on rohkesti võluvaid tahke. Väga palju tiitleid, suurepärased mängijad ja autoriteetne eelarve. Aga lisandub veel üks fenomenaalne nüanss – kõik Bayerni kodumängud on viimse piletini välja müüdud.

Samaga ei saa uhkeldada ei FC Barcelona, Madridi Real ega Manchester United, ammugi mitte neist kraadi või paari võrra tagasihoidlikuma globaalse brändiga klubid. Aga Bayern suudab isegi kõige suvalisemale mängule mõne tillukese Saksamaa klubiga oma kodustaadioni Allianz Arena kõik 72 882 kohta välja müüa. Vägev. Ja müstiline kah.

Eile õhtul võõrustas Bayern Saksamaa karikasarja 1/8-finaalis 33aastase pausi järel tänavu kõrgliigasse tõusnud SV ­Darmstadt 98 klubi. Oleme ausad, eeldatavalt pigem igav matš, pealegi tööpäeva õhtul. Ent muidugi täismaja ees. Õhtuleht nuhkis eile Müncheni kesklinnas ja ­Allianz Arena ümber ringi, et tuvastada Bayerni saladuse asjaolusid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. detsember 2015, 11:46
ÕHTULEHT AUGSBURGIS | Karikamatši Augsburg - Borussia vilistab Eesti koondist oivalise otsusega õnnistanud kohtunik
16. detsember 2015, 11:36
ÕHTULEHT AUGSBURGIS | Borussia peatreener matšist Augsburgiga: vastased on võrdsed
15. detsember 2015, 23:33
ÕHTULEHT MÜNCHENIS | Bayern tõestas, et kui ei saa nõuga, siis tuleb otsustada jõuga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee