Korvpall

VIDEO | Vaata ja otsusta, kas see mees on uus Elegar - Josh Boone Ühisliiga staarirubriigis! (2)

Toimetas Ville Arike, 16. detsember 2015, 09:33
Josh Boone mängus Jenisseiga.Foto: Alar Truu
Korvpalli VTB Ühisliiga on eriti säravaid partiisid teinud meeste mänge esitanud videorubriigis Star Performance, nüüd sattus sinna ka kalevlane Josh Boone.

Boone püstitas pühapäevases mängus Krasnojarski Jenisseiga teatavasti 20 lauapalliga Ühisliiga rekordi! "Ajalooline saavutus ei läinud mitte lihtsalt Boone'i statistikasse, vaid aitas Kalevil saada korvi all otsustava ülekaalu ja murda mängu eel soosikuteks loetud krasnojarsklaste vastupanu," kirjutas Ühisliiga koduleht. Boone lisas veel 23 punkti, tema efektiivsusreiting oli vooru parim, 37.

Vaata kolmeminutilist kokkuvõtet Boone'i sooritustest ülalolevalt videolt, samuti alljärgnevalt lingilt Frank Elegari sooritusi ja kommenteeri, kumb on parem!

Võib lisada, et eelmisel hooajal pääses rubriiki Star Performance, mille sagedasemad külalised on tõelised superstaarid, koguni kolm kalevlast: Rolands Freimanise esitus kodumängus Riia VEFiga, Frank Elegar Nižni Novgorodi ja Rain Veideman võõrsil VEFi vastu. Kalev võitis need kõik mängud.

2 KOMMENTAARI

b
boone 16. detsember 2015, 11:40
mängib ainult söötude pealt. Veidekas ja sokk andsin kahepeale mingi 13 söötu see mäng, enamik boonele. Kui tagamehed võetakse kinni, sööduliin ei ole, on boone suht pehme tsenter.
g
gg 16. detsember 2015, 11:18
elegarini on ikka tal veel minna pikk tee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee