Jalgpall

ManU juhatus hakkab van Gaali ja mängijate tüli arutama 

Toimetas Viljar Voog, 16. detsember 2015 17:30
Louis van Gaal ja kapten Wayne RooneyFoto: Reuters/Scanpix
Manchester Unitedi jalgpallurid ei ole rahul, kuidas peatreener Louis van Gaal neid juhendab ja käitub. See valmistab kõvasti muret klubijuhtidele, sest United on börsifirma ning sisemised lahkhelid võivad viia meeskonna väärtuse languseni. Küsimuse arutamiseks kogunetakse vahetult enne jaanuaris avanevat üleminekuteakent, kirjutab ESPN.

Veebikülje allikate sõnul on mitmed juhtivad mängijad privaatselt klubiomanikega ühendust võtnud ning van Gaali peale kaevanud, sest hollandlane on liialt range ning ei luba oma mängujoonises piisavalt loovust. Sealjuures on mehe vastu pööranud needki pallurid, kellele loots varem istus, kuna tema juhtimisstiil oli lähedane Alex Fergusoni viljeletule.

Väidetavalt on kogenumad juhatuse liikmed juba mitu nädalat van Gaali otsustes ja sobivuses Unitedit juhtida kahelnud ning väljalangemine Meistrite liigast ning liigas Bournemouthilt saadud 1:2 kaotus ei ole mehe positsioonile kuidagi kasuks tulnud. Seetõttu pole kindel, kui palju raha hollandlasele jaanuaris kulutamiseks eraldatakse, sest klubi tähtsad ninad ei taha anda van Gaalile võimalust meeskonda oma näo järgi üles ehitada, et siis tuleval suvel tema teenetest loobuda.

Samal teemal

22.12.2015
Dopingukütid ajasid Manchester Unitedi staari marru
19.12.2015
FOTOD | Manchester Unitedi fännid: van Gaal out, Mourinho in!
14.12.2015
Kas geeniuseks peetav Louis van Gaal nutab neid numbreid nähes patja?
12.12.2015
Louis van Gaal: ManUlt ei saa nõuda vaid võite!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee