Korvpall

Alar Varrak Kalev/Cramo võimalikust täiendusest: mängijad, kes treeneritele meeldivad, ei meeldi meie rahakotile (1)

Henry Rull, 18. detsember 2015, 09:00
Valges on Marco Killingsworth.Foto: Stanislav Moshkov
Peaaegu kaks nädalat tagasi BC Kalev/Cramost lahkunud Marco Killingsworth jättis klubi koosseisu augu, mille täitmiseks on käinud pidev töö. Cramo peatreener Alar Varrak tõdeb, et uue mängija otsingud pole just hästi läinud.

Killingsworthi lahkumise järel Iisraeli on Cramos vaid kaks üle kahemeetrist meest (Rolands Freimanis ja Josh Boone - H.R.), kes peavad mängima suuri minuteid ning on selge, et hooaja lõpuni ei jätku meestel auru.

Kui pärast hiljutist Ühisliiga mängu Krasnojarski Jenissei vastu ütles Varrak, et ühele mängijale tehti konkreetne pakkumine, siis eile ütles juhendaja, et pärast 80:70 võitu Jenissei üle pole kellelegi lepingut pakutud.

"On tehtud hinnapäringuid. Mängijad, kes treeneritele meeldivad, ei meeldi aga meie rahakotile," tõdeb Varrak. "Mängijaid turul liigub, ehkki mitte väga palju. Aga nad küsivad palju raha või on sellised, kes pole seda raha väärt. Aga loodame, et midagi muutub. Mingisugused rauad on tules."

Samal teemal

18. detsember 2015, 06:00
Varrak: kui karikas laual, ei lähe keegi kaotama
14. detsember 2015, 06:00
Kangur käis Kalev/Cramo mängul. Valdmaa: temaga me täna ei arvesta
13. detsember 2015, 20:40
ÕHTULEHE VIDEO | Alar Varrak Killingsworthi asendajast: tegime ühe konkreetse pakkumise
13. detsember 2015, 20:09
ÕHTULEHE VIDEO | Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa Kanguri palkamisest: silmad ja kõrvad on lahti, aga eks ta ootab Euroopast suuri pakkumisi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee