Ragnar Klavan (valges).Foto: CHRISTOF STACHE
19. detsember 2015, 18:21

SUPER! Klavan ja Augsburg lähevad talvepausile järjekordse võiduga

Eesti jalgpallikoondise kapteni ja kaitse tugitala Ragnar Klavani koduklubi Augsburg võitis Saksamaa Bundesliga 17. voorus 1:0 Hamburgi.

Eestlase leivaisa oli enne tänast mängu heas hoos, sest viimase nelja liigamängu saldo oli kolm võitu ja üks viik. Ehkki avapoolajal dikteeris mängukäiku Hamburg, lisas Augsburg teisel 45 minutil gaasi juurde.

Kohtumise ainsa värava lõigi veerand tundi enne lõppu vahetusmees Jan Moravek. Klavan tegi kaasa mõistagi kõik 90 minutit.

Talvepausile siirdub Augsburg 19 punktiga ning praegu ollakse tabelis 12. kohal. Homme võib Klavani tööandjast mööduda Darmstadt, kel on kirjas üks punkt vähem. Järgmise Bundesliga mängu peab Augsburg 23. jaanuaril Berliini Hertha vastu.