Õhtulehe videointervjuu Frank Liivakuga.Video: Teet Malsroos
Sport TV
19. detsember 2015, 23:06

ÕHTULEHE VIDEO | Frank Liivak: mäng on mäng, vahet pole, kas vastas on parim sõber või suurim vaenlane (1)

Täna Eesti jalgpallikoondise B-rivistuse omavahelises sõprusmängus Siniste eest mänginud Frank Liivak jäi tänase matšiga rahule.

Sinised võitsid 75 minutit kestnud kolme veerandajaga mängus Valgeid särke 4:1, ehkki klubileiba Hispaanias Alcobendases teeniv Liivak väravat kirja ei saanud. Kaks tükki lõi Kevin Kauber, ühe lisasid Pavel Marin ja Albert Prosa.

"Esimene veerandaeg oli täitsa meie oma, teisel olime natuke liiga passiivsed. Arvan, et oleks võinud rohkem initsiatiivi võtta ja kõrgema pressiga peale minna. Aga muidu täitsa rahul," ütles Liivak.

Vaata Õhtulehe videot ning saa teada, mida rääkis Liivak oma Hispaania-hooajast.