Kalle Klandorfi meeskond oli Eesti karikavõistlustel "väikestest" parim.Foto: STANISLAV MOSHKOV
20. detsember 2015, 18:18

Karikavõistluste kolmanda koha võitis TLÜ/Kalev

Kuressaares peetaval korvpalli karikavõistluste nädalavahetusel lõppes meeste kolmanda koha mäng TLÜ/Kalevi 88:84 eduga TTÜ üle.

Mäng käis sama üles-alla nagu ka "väikese" Kalevi eilne kohtumine "oma suure vennaga". TLÜ/Kalev võitis esimese veerandi 26:14 ja oli ka poolajal ees 48:42, kuid leidis end enne viimast perioodi 60:68 kaotusseisust. Otsustavad kümme minutit võitsid Kalle Klandorfi hoolealused aga Johnny Berhanemeskeli vedamisel 28:16.

Berhanemeskeli saagiks jäi lõpuks 30 punkti, mitmekülgne Thomas Droney toetas 23 punkti, 8 lauapalli ja 6 korvisööduga. Kaasa ei teinud Reimo Tamm. TTÜ-l kogus Kristjan Kitsing 21, Kiur Akenpärg 20, Toomas Raadik 17, Rait-Riivo Laane 15 punkti.