Kristjan Kangur.Foto: Aldo Luud
20. detsember 2015, 20:51

Kristjan Kanguri esimene mäng Vareses lõppes suure kaotusega (1)

Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur pidas oma tänavuse esimese mängu vana tuttava Varese klubi eest, Itaalia liigas tuli vastu võtta 58:84 kaotus Veneetsialt.

Varese jäi kohe alguses taha 0:12 ja siis sekkuski Kangur vahetusmeeste pingilt, aidates peagi viigistada. Poolajavileks oli Varese siiski taga 29:38 ning pärast vaheaega vahe ainult kasvas.

Kangur kogus 19 mängitud minutiga 5 punkti, 2 lauapalli, 1 korvisöödu, 4 pallikaotust ja tegi 5 isiklikku viga. Ent tema väljakul viibides jäi meeskond 8 punktiga plussi! Varese resultatiivseim oli 12 punktiga Brandon Davies.

Varese on 12 mängust võitnud 4 ning jagab 16 meeskonna seas 11.-15. kohta. Üks võit rohkem on Tartu Rocki eurosarjavastasel Cantul.