Jalgpall

Ronaldo raske minevik: vihkav ema, alkohoolikust isa ja segane armuelu 

Õhtuleht, 22. detsember 2015, 06:00
ARMASTAV PEREKOND: Cristiano Ronaldo (keskel) oma poja Cristiano juuniori, ema Dolorese, vend Hugo ja nõoga Ballon D’Ori galal jaanuaris.Foto: AFP / Scanpix

Maailma parim, seksikaim, kalleim, rikkaim pole vist omadussõna, millega superstaarist jalgpallurit Cristiano Ronaldot ei kutsutaks. Tegelikult tahaks ta pojaga kodus olla ja kõige eest peitu pugeda: vähemalt nii väidab ta oma dokumentaalfilmis.

Kui heita pilk 30aastase Ronaldo Instagrami kontole, näeb seal vaid glamuuri: hommikusöök kaunis Madridi kodus oma poja Cristiano Ronaldo juunioriga, väike pidu Madridi Reali mängijatega, lõbus õhtusöök Marokos sõber Badr Hariga. Kuid tegelikult on ta lähimate sõprade väitel enesessetõmbunud ja kaugeltki mitte selline macho nagu paistab.

"Perekond on mulle tähtsaim - kõige kallim siin ilmas on mu poeg. Pärast seda loeb jalgpall ning alles siis huvitun rahast," ütles ta 2011. aastal. Üllatav, kuid vutimehe lähedased pole alati sellisel viisil oma poega vastu armastanud. Õigemini, jalgpalligeenius võinuks vabalt ka sündimata jääda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. detsember 2015, 10:38
VIDEO | Kuula Cristiano Ronaldo vahvat jõulutervitust!
22. detsember 2015, 14:01
VIDEO | Leopardimustriga pesu! Kae Cristiano Ronaldo magamistuppa!
22. detsember 2015, 06:00
Ronaldol pole Marokos mitte geisuhe, vaid seksikas modell?
21. detsember 2015, 18:00
VIDEO | Ronaldo on endiselt pettunud, kui meeskonnakaaslased väravaid löövad?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee