Arsenali mängijate rõõmFoto: Dylan Martinez
21. detsember 2015, 23:52

Londoni Arsenal alistas Manchester City! (1)

Premier League'i 17. vooru viimases kohtumises alistas Londoni Arsenal koduväljakul Manchester City 2:1. Mõlemapoolsete võimalustega kohtumises viis Arsenali juhtima Theo Walcott 33. minutil. Avapoolaja üleminutil suurendas Olivier Giroud' tabamus Arsenali eduseisu kaheväravaliseks - kusjuures Giroud' jaoks oli see Premier League'i hooajal kümnendaks tabamuseks. Kuigi võimalusi oli mõlemal korralikult ka teisel poolajal, jõudis väravani vaid City Yaya Toure 82. minutil, kuid viigini külalised ei jõudnudki.Premier League'i juhib jätkuvalt üllatusmeeskond Leicester City 38 punktiga. Teisena jätkab just Arsenal 36 ja kolmandana City 32 punktiga. Tottenham Hotspuril, Manchester Unitedil ja Crystal Palace'il on võrdselt 29 punkti.