Jalgpall

Lätile säru teinud U19 koondise peatreener Marko Lelov: saime mänguga palju targemaks (1)

Mart Treial, 23. detsember 2015, 18:56
Marko Lelov Foto: LAURA OKS
Täna treeningkohtumises 2:1 Läti eakaaslasi võitnud Eesti U19 jalgpallikoondise peatreener Marko Lelov sõnas pärast kohtumist, et tänane kohtumine näitas ära meeskonna valupunktid.

"Saime mänguga palju targemaks, kuidas edasi minna," sõnas Lelov Õhtulehele. "Puudujääke on päris palju, aga mitte negatiivses mõttes, vaid pigem positiivses, et arengruum on suur ja poistele on palju infot edasi anda."

Samal teemal

Üldise asjana, mida koondis arendama peaks, tõi Lelov välja võistkondliku arusaama mängust. "Kuni keskjooneni saime rünnaku ülesehitamisega hakkama, pärast seda võinuks olla loovam," ütles Lelov.

"Sööduvead tulevad ka tippvutis, aga poisid peavad tunnetama, mida teatud hetkel teha. Kas lühike või pikk sööt vastase kaitseliini selja taha, millal ründaja peab pallile vastu tulema, kes sellel hetkel avaneb. Kõik see ongi üldine arusaam. Ja selle kallal on vaja palju tööd teha."

Jaanuari alguses sõidab U19 koondis Peterburisse, Valentin Granatkini memoriaalile. Tänane kohtumine oligi ettevalmistus eesootavaks turniiriks, kus meie noormehed kuuluvad ühtealagruppi Kasahstani, Moldova, Soome ja Venemaaga.

Tänase kohtumise väravad lõid Magnus Villota ja Erik Sorga.

1 KOMMENTAAR

l
Lelov=Pohlak Pro§jekt ajuva pohhu 23. detsember 2015, 20:54
Jutt on nii kuradima ilus, et et selja taha ei ole varianti ka mitte et keegi saada annaks lausa uskumatu, kas eesti vutt saab liuelda ulemates?. KURAT U21 PEAB HAKKAMA MÄNGIMA!!!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee