Spordivaria

Verivorst ja praekapsas aitasid jalgpallurid jõuluturniiril võidule 

Merili Luuk, 28. detsember 2015 06:00
NATUKE NALJA: Joel Lindpere andis võistkonnakaaslasele Raio Piirojale viimaseks pingutuseks hambusse tiiminimega sildi.Foto: Teet Malsroos

Esimesel jõulupühal Pärnus spordihalli kogunenud rahvahulgast ei saakski järeldada, et eelmisel päeval on kodudes toimunud suur söögiorgia ning inimesed ei taha sporti teha ega näha. Vastupidi, spordikuulsuste jõuluturniiri kaheksa võistluspaari ning kuus spordiala on meelitanud kohale rohkearvulise publiku.

Joonejooksus, tekiheites, võrkpalliviskes, sõudmises, õllekasti hoidmises ning rippumises asuvad vastamisi jalgpallurid, sõudjad, korvpallurid, ujujad, raskejõustiklased, motokrossisõitjad, vormelimehed ning suusahüppe-vabavõitluse duo ehk nn mustad hobused.

"Ega siin pikka pidu pole, hakkame võitma," muigab endine jalgpallikoondislane Raio Piiroja ning tal on õigus. Joonejooksus, kus iga meetri tagant tuleb üles korjata pudel ning seejärel võistkonnakaaslane välja vahetada, on jalgpallurid tänu korvpallurite ja hobuste sohitegemisele kindlad võitjad. "Kui jalgpallis saab kaitses bussi värava ette parkida, siis nüüd peame hoopis ründajateks hakkama!" tõdevad vutimehed järgmise võistluse eel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.02.2016
VÕIMAS! Michael Schumacheri poeg asub eestlastega meeskonda jagama!
29.01.2016
VÄGEV! Kaarel Nurmsalu teeb comebacki: hüppasin seal Tehvandil nagu viiner kiles!
31.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Millist kala soovitab Raio Piiroja täna lauale varuda?
25.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Jõuluturniiri võitnud Piiroja ja Lindpere naljatlevad: me oleme kolm nädalat rippunud, Raio on mu seljas olnud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee