U-19 koondis viigistas GruusiagaFoto: Alar Truu
8. jaanuar 2016, 14:02

VIDEO | Kui valus! Eesti realiseeris lõpuminutitel penalti, kuid alagrupist edasi ei pääsenud

Eesti U19 jalgpallikoondi kohtus täna Sankt-Peterburgis Granatkini memoriaalil viimases alagrupimängus Kasahstaniga. Edasipääsuks oli vaja võitu, kuid eestlased leppisid 2:2 viigiga.

Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Kasahhide 29. minuti avaväravale vastas 10 minutit hiljem Robert Lepik. 87. minutil viis Kaspar Mutso penaltist Eesti 2:1 ette, kuid vastased suutsid siiski veel viigistada ning edasipääsulootus on kadunud.

Raadiosaade "Kolmasa poolaeg" Facebookis:

Eesti lõpetas alagrupi 3 punktiga ning lõplik koht selgub pärast laupäevaseid mänge Venemaa-Soome ning Moldova-Kasahstan. Võimalikud on kohad kolmandast viiendani. Praeguse seisuga juhib Venemaa 7 punktiga, Soomel on 5, Moldoval 3, Eestil 3 ning Kasahstanil 1 punkti.