Žalgirise treeneritel Gintaras Krapikasel (vasakul) ja Šarunas Jasikeviciusel on kõvasti mõtteainet.Foto: Stanislav Moškov
8. jaanuar 2016, 23:45

Täiendatud teiste tulemustega!

Žalgiris sai ka Bambergi käest kõva sauna (2)

Korvpalli Euroliiga vahegrupiturniiri esimeses voorus jäi Kaunase Žalgiris kodus 21 punktiga alla Vitoria Laboral Kutxale ning paremaks ei läinud asjad ka täna. Saksamaal tuli tunnistada sealse liiga liidri Bambergi 96:63 paremust.

Bamberg tõttas kohe alguses eest, võitis esimese veerandi 24:13 ja poolaja 49:29. Klassivahe oli selge, F-grupis sai Saksa klubi esimese võidu ning Leedu meister jätkab ainsana nulli peal. 2 võiduga on vaid Pireuse Olympiacos, 1 võit on kuuel meeskonnal.

Siim-Sander Vene mängis 10 minutit ja viskas 2 punkti. Žalgirise resultatiivsemad olid Olivier Hanlan 17 ja Ian Vougioukas 12, Bambergil Janis Strelnieks 19, Nikos Zisis 18 ja Nicolo Melli 15 punktiga.

E-grupp: Krasnodari Lokomotiv-Kuban - Istanbuli Anadolu Efes 78:77, Ateena Panathinaikos - Malaga Unicaja 68:66, Belgradi Crvena Zvezda - Istanbuli Fenerbahce 65:88.

Tabel: Fenerbahce ja Kuban 2 võitu, Unicaja, Efes, Cedevita, Panathinaikos 1, Crvena Zvezda ja Darüssafaka 0.