NII SEE JUHTUS | Sport 10.01: Žalgiris sai uue peatreeneri käe all esimese võidu, Tour de Ski lõppes Norra triumfiga

Miinuskraadid Eestimaal ei taandu ega taandu, kuid sport jääb! Täna saime kaasa elada meie kahevõistlejatele eesotsas Kristjan Ilvesega, EMil uisutavale Saskia Alusalule ning olime tunnistajaiks 10. Tour de Ski lõpplahendusele. Vaata veel, mida põnevat spordipäev tõi!

21:47
AUTORALLI
21:28
JÄÄHOKI

Jäähoki Eesti Meistriliigas alistas Kohtla-Järve Viru Sputnik võõrsil HC Panteri 7:5 (0:3, 3:1, 4:1).

VEHKLEMINE

Nelli Paju võidukas torge MK-satelliitturniiri finaalis rootslanna Emma Samuelssoni vastu.

Posted by Eesti Vehklemisliit / Fencing Estonia on 10. jaanuar 2016. a.
19:58
19:31

19:16
19:13
VÕRKPALL

18:57

Uue peatreeneri käe all kohe esimene võit!

18:57
VEHKLEMINE

18:52
VÕRKPALL

Selveri seis näis lootusetu, kui neljanda geimi keskpaigaks jäädi juba 7 punktiga kaotusseisu, ent Pärnu kangestus, Selver läks teiseks teiseks ajaks ette 16:15 ja võitis terve geimi lõpuks 25:18!

18:46
SUUSATAMINE

Sloveenias Planicas toimuvatel IBU karikavõistlustel sai Aivar Rehemaa meeste 15 km klassikadistantsil eestlastest parimana 44. koha. Võistluse võitis prantslane Clement Parisse 31.20,9-ga, kellele Rehemaa kaotas 2.10,4, vahendab ERRi spordiportaal.

Alvar Johannes Alev sai 76 osaleja seas 46. (+2.14,7), Andreas Veerpalu 63. (+3.13,7) ja Mart Kevin Põlluste 74. (+4.37,8) koha. Kein Einaste ei startinud.

18:22
VÕRKPALL

Ei pääse liidrite lahingut vaatama tulnud vollefännid veel koju õhtusöögilauda. Selver mängib geimi lõpuhetkedel kindlalt ja 20:20 viigiseisult võidetakse oma matši esimene geim 25:22. Edu võtmeks vastuvõtt - 66,7% on kaks korda parem tulemus kui eelmises geimis näidatu.