KOOSTÖÖ: Ehkki kiirjooksu alarühma juhiks valiti Rauno Kirschbaum (vasakul), tuleb senine juht Valter Espe talle vajadusel appi. Foto: Stanislav Moškov
Deivil Tserp 12. jaanuar 2016 06:00
Espe, Kaukise ja Klaubi asemel on alarühmade juhid Kirschbaum, Aavik ja Lääts.

Espe, Kaukise ja Klaubi asemel on alarühmade juhid Kirschbaum, Aavik ja Lääts.

Läinud aasta lõpus toimus Eesti kergejõustikus sametrevolutsioon: senised alarühmade juhid Valter Espe, Tõnu Kaukis ja Toomas Klaup ulatasid teatepulga noorematele kolleegidele, soovides edu Rauno Kirschbaumile, Andres Aavikule ja Kristel Läätsale ametis, mis on paratamatult konfliktiderohke.

Kiirjooksu alarühma senine eestvedaja Espe pöördus juba enne augustis peetud Eesti meistrivõistlusi alaliidu juhtide poole ja teatas neile tagasiastumisotsusest.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (2)

Pihkva Oblast 12. jaanuar 2016 15:52
kasvukat saab TÜ ujula jõusaalist
Mis jutt! 12. jaanuar 2016 10:06
Hetkel otsustab kergejõustikus kõik tandem Teigamägi-Lippe. Kõik ülejäänud võivad vaid suud maigutada!! Noorte panek oligi selle kinnistamiseks. Kui vanad veel mõne küsimuse esitasid siis uued löövad kulpi kogu aeg ja ette. See et konkurss ( nii seda nimetati ) oli farss tuleb kogemata välja Espe lausest, et väga raske oli kedagi leida. Otsiti endale sobivaid ja kuulekaid!! Aga ametnike armee muudkui kasvab ja kasvab Maakri tänaval. Sportlastel jääb raha vähemaks ja vähemaks. Stipendiumid on 1998 aasta tasemel siiani, kuigi EOK-st tuleb alaliidu suunal kahekordne summa siis bürokraatia ( eelarvest juba kolmandik) sööb kõik ära. Nii, et mingit revolutsiooni , ei sametist ega teistsugust pole toimunud!! Aga välja paistab ilus ja läikiv ja särav!!

SISUTURUNDUS