Talisport

Saskia Alusalu EMist: eile poetasin pisara, täna on uus siht silme ees (2)

Toimetas Ville Arike, 12. jaanuar 2016, 12:49
Saskia Alusalu.Foto: MARI LUUD
Kiiruisutaja Saskia Alusalu lõpetas eelmise nädala lõpus Minskis peetud mitmevõistluse EMi viimase, 17. kohaga ning tunnistas oma Facebooki külel, et tulemus tõi pisara silma.

"Eile olin pettunud ja poetasin ka pisara, aga täna on mul uus siht silme ees. Tean, mida tegema pean ja ma ei muretse, et olen halvas vormis. Pigem vastupidi - tehtud töö peab ennast hiljem ära tasuma," kirjutas Alusalu ning selgitas võistlusele eelnenut.

Ta lootis, et suudab Minskis hästi esineda, kuid sai teada, et enne võistlusi pole hea teha jäätreeningutes pikka pausi. Alusalu kurtis halva õnne üle, sest pidi kahel distantsil startima esimesena ja üksinda, mis on raske. Samuti tõi ta miinusena välja pehme jää. "Seda näitasid kõikide uisutajate ajad ja seda märkis ka Euroopa meistri treener, sest pehmel rajal on raskem uisutada ning rekordeid purustada," lisas Alusalu.

Plusspoolele kandis ta asjaolu, et suutis täita EMile pääsemiseks vajalikud normid ning oli uhke, et Eesti oli suurvõistlusel esindatud.

2 KOMMENTAARI

s
Soovituseks 13. jaanuar 2016, 00:43
Ei maksa võtta puhta kullana kõike mida uued treenerid Sulle räägivad. Ei oleks vaja olnud neid rekordeid Mk etappidel ja üldse ettevalmistumisel tiit...
(loe edasi)
p
purakas 12. jaanuar 2016, 13:04
Kallis laps, võta endale uueks sihiks mingi amet selgeks õppida, sest isegi pime näeb, et kiiresti uisutajat sinust ei saa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee