Korvpall

AINULT EESTIS! Tarvas kandis protokolli vaid seitse mängijat (4)

LISA KOMMENTAAR

.... sa oled ikka totu 13. jaanuar 2016 18:38
Kui Tarval oleks sama suur eelarve nagu Cramol või Rockil oleks ilmselgelt ka Tarvas rohkem eestlasi, ära unustada seda, et paljud keda Andres on tahtnud palgata on lihtsalt tänu suurematele palkadele teiste Eesti klubide poolt ära napsatud, võtame näiteks Timmu, võib lisada ka Reinari (teatavasti läks Ungarisse mängima, kindlasti suurem palk jne). Sellise eelarvega nagu Tarval on ei olegi võimalik häid eestlasi palgata ja tänu sellele ongi järelejäänud valik palgata leegionääre. (Muidugi võid ka Eesti pudrukätega mängida, kui eesmärk on tabeli lõpus olla, ilmselgelt Tarval ei ole selle hooaja algus võrreldav eelmistega, aga siiski usun, et nad suudavad oma mängu käima saada, sest tegelikult ju meeskonnal sisu on.) Küll tuleb 1-2 meest juurde ja eks siis ole näha mis saab. Maksuvõlg on muidugi tõsiasi, selle pärast on piinlik.
Aadu 13. jaanuar 2016 14:19
Tamsalu Los Toros/C-Tower,kes mängib I liigas on tegelikult Lääne-Virumaad esindav korvpalliklubi aga nendelgi ei lähe liigas kõige paremini ja ollakse vahegrupis hetkel viimasel kohal ?
................ 13. jaanuar 2016 11:39
Arvan,et jugoslaavlased varsti omas kodus tagasi.Paiste peaks ka Tarvasega lõpu tegema,set pole enam kellega mängida.Kui lugesin,et Tarval üle 34 tuhande võlgu,siis suu jäi ammuli. Kaua need sponsorid raha annavad mujalt tulnud mängijate peale.Millal on see aeg,et Tarvas hakkab oma poisse mängu panema. Nüüd kui häda käes saavad mõned mänguaega. Kus ennem oldi ?Soovitan teha viktoriini ja panna sinna küsimus-kes on eelnevatel aastatel seal mänginud.Keegi neid võõramaalasi enam ei mäleta.Mis korvpall see on,et aina võtame võõraid ja omad istuvad pingil.Ei tohiks rohkem neid võistkonnas olla kui 3+4,aga mitte terve võistkond. Lõpetame ära need Eesti korvpallivõistlused,sest nii see enam kesta ei või.
ma 13. jaanuar 2016 10:30
kohe näha, et artikli autor vaatas ainult protokolli ja kirjutas selle põhjal uudise.. päris masendav,