Evaldas Zabas palligaFoto: Aldo Luud
15. jaanuar 2016, 21:06

TLÜ/Kalev võitles sitkelt, kuid Siberist tulnud Rock võttis lõpuks ikkagi oma (1)

Päeva ainsas Eesti korvpalli meistrivõistluste kohtumises alistas TÜ/Rock kodusaalis 97:88 (50:48) TLÜ/Kalevi meeskonna ja teenis tabelisse topeltvõidu.

Avapoolaja järel vaid kahe silmaga juhtinud Rock naasis poolajapausilt edukalt ja võitis kolmanda veerandaja 23:15. Tallinlastel õnnestus veel minut enne lõppu vahe viiele punktile vähendada (88:93), ent viimase 60 sekundi jooksul viskas ainsad korvid Tanel Sokk ning kindlustas valitsevale meistrile võidu.

Alles eile päeval Siberist euromängult naasnud võitjate edukaim oli 26 punkti visanud Evaldas Zabas. Üheksat meest kasutanud Rocki särgis jõudsid kahekohalise punktisummani veel Timo Eichfuss (15), Brian Harper (12), Tanel Sokk (12), Janar Talts (11) ja Tanel Kurbas (10).

Kaotajate parim oli 24 punkti visanud ja kuus resultatiivset söötu jaganud Thomas Droney. Leedulane Dominykas Milka lisas 22 punkti. Kogu kohtumise statistika leiab siit.

Turniiritabelis hoiab Rock 17 võidu ja 3 kaotusega Kalev/Cramo järel teist kohta. TLÜ/Kalevil on kirjas 7 võitu ja 8 kaotust, mis annab neljanda koha.