Spordivaria

ÕHTULEHE VIDEO | "Ma luban, see on viimane kord!" ehk Kuidas Tanel Padar ja Kalev Kruus triatloniks treenivad (12)

Merili Luuk, 16. jaanuar 2016 06:00
PIDEV TREENING TAGAB EDU TRIATLONIL: „Kehvemaks see vorm küll minna ei saa,“ muigab muusik Tanel Padar basseinist väljudes.Foto: Arno Saar

Külmal talveõhtul Jüri ujulasse kogunenud lapsed ei märkagi, et nende kõrval sulpsavad vette kaks kuulsust. Laulja Tanel Padari ning spordikommentaatori Kalev Kruusi teekond 6. augustil peetava IRONMAN 70.3 Otepää triatloni tarbeks on alanud just ujumistreeningutega.

Et triatlonil tuleb kokku läbida 70,3 miili ehk ujuda 1,9 km, jalgrattaga sõita 90 km ning joosta 21,1 km, alustati treeningutega juba aasta algul. Kumbki mees pole käega löönud, kuid raske on küll - esmalt tuleb ujumine täiesti selgeks saada!

„Olen viimastel nädalatel veetnud päris palju aega internetis ning vaadanud Youtube’is erinevate triatleetide ja ujujate videosid. Teooriat on päris palju tulnud, kuid et seda praktikasse üle tuua.. Asju, mida meeles pidada, on nii palju! Aga seda saab absoluutselt ise ka kohe vees aru, et kui mingi tõmme tuleb õigesti välja, saab paremini hingata. Loodan, et mingi hetk jääb see lihasmällu, praegu on ikka tõsine füüsiline trenn!“ tõdeb Padar.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.01.2016
TV3 VIDEO | Tanel Padar tegi rattatrenni: naeratus kadus näolt esimese tunniga!
16.00.2016
Kus saab spordiduo Padar-Kruusi veel võistlemas näha?
16.00.2016
Kalev Kruus lubab Tanel Padari kalale viia

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee