Siim-Sander VeneFoto: Stanislav Moshkov
15. jaanuar 2016, 23:39

Vene ei puhanud Real Madridi vastu viimasel veerandil sekunditki (1)

Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgirise kaotas reede õhtul Madriidis toimunud Euroliiga vahegrupi kohtumise kohalikule Realile 86:92 (42:45).

Esimese veerandi pingil veetnud Vene mängis avapoolajal pisut üle kahe minuti ega sooritanud ühtki pealeviset. Kolmandal veerandil tabas ta napi kahe minutiga ühe kolmese, kuid neljandal veerandil usaldas peatreenerina Euroliiga debüüdi teinud Šarunas Jasikevicius eestlast niivõrd, et ei andnud Venele sekundikski puhkust.

Seega teenis Vene lõpuks mänguaega 14 minutit ning viskas 10 punkti (kahesed 2/2 ja kolmesed 2/3). Lisaks võttis Vene maha kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ning andis ühe korvisöödu.

Žalgiris on kaotanud nüüd kõik kolm vahegrupi mängu ja on tabelis viimane. Realil on tabelis kaks võitu ja kaotus.