Madridi Real - Gijon.Foto: PEDRO ARMESTRE
17. jaanuar 2016, 19:37

4. detsembril jalgpalliklubi Madridi Reali peatreeneriks määratud endise tippjalgpalluri Zinedine Zidane'i ametiaeg on alanud fantastiliselt. Kahest mängust on kirjas kaks võitu, väravate vahe 10:1.

Kui eelmisel laupäeval küttis Real sauna Deportivo La Corunale, siis täna taoti puur palle täis Gijonile. Reali 5:1 võiduga lõppenud mängus tehti sotid selgeks juba avapoolajal, kui Cristiano Ronaldo ja Karim Benzema kaks ning Gareth Bale'i üks tabamus viisid Madridi kuningliku klubi poolajaks 5:0 ette. Gijoni auvärava lõi 62. minutil Isma Lopez.

Real tõusis võiduga tabelis teisele kohale, 44 punkti kogunud Madridi Atleticost jäädakse maha silmaga. Täna on võimalus Realist mööda tõusta ka Barcelonal, kes kohtub kell 21.30 algavas mängus Bilbao Athleticuga. Muide, 42 silma kogunud Barcelona on Realist pidanud kaks mängu vähem.