Korvpall

VALUS KAOTUS EUROMÄNGUKS! Žabas jääb 10 päevaks platsilt eemale 

Toimetas Merili Luuk, 18. jaanuar 2016 11:04
Evaldas ŽabasFoto: Aldo Luud
Tartu Ülikool/Rocki meeskond peab järgmised poolteist nädalat läbi ajama ilma tagamängijate Evaldas Žabase ning Kristen Meistrita. Reedel TLÜ/Kalevi vastu 26 punkti toonud Žabas tegi mängus liiga väikese varba liigesele, Meister põrutas aga esiliiga mängus kanda.

Evaldas Žabas tegi jalale liiga juba Krasnojarski mängus, aga siis ta valu ei kurtnud. Tõsisemalt hakkas jalg valu tegema pärast reedest mängu TLÜ/Kaleviga, kus Žabas kogus võidumängus 28 ja poole minutiga parimana 26 punkti, viis korvisöötu ja neli lauapalli.

Samal teemal

TÜ/Rocki füsioeterapeudi Martin Vahimetsa sõnul loodetakse Žabast taas platsil näha kümnekonna päeva pärast. „Ta tegi Ilmselt juba Krasnojarski mängus maandumisel viga väikese varba liigesele, aga siis ta veel sellest ei rääkinud. Reedesel mängul sai liiges uuesti koormust ja hakkas tugevamat valu tekitama. Jalga vajab nüüd puhkust ning taastusravi harjutusi. Esialgu on ta väljas kümmekond päeva, loodetavasti saab ta 27. jaanuari Itaalia mänguks taas korda," sõnas Vahimets.

Ka teine TÜ/Rocki tagamängija Kristen Meister on pooleteiseks nädalaks platsile eemal. TÜ/Rock II eest esiliigat mängides põrutas Meister oma kanda ning ei saa täie jõuga jala peale astuda. Vahimetsa sõnul kulub temagi taastumisele kümmekond päeva.

Väikeselt vigastuspausilt on tagasi tulemas Saimon Sutt, kellele samuti varvas liiga tegi. TÜ/Rocki teisipäevases euromängus Elan Chaloniga peaks Sutt aga taas nimekirjas juba olema.

TÜ/Rock võtab teisipäeval, 19. jaanuaril vastu Elan Chaloni. Reedel, 22. jaanuaril sõidetakse aga Tallinna, et mängida TTÜ KK meeskonnaga.

Samal teemal

18.00.2016
Kullamäe Žabase vigastusest: ega midagi hiilata pole, sest iga mängija on arvel
13.00.2016
Rock andis fännidele viimasel veerandajal lootust, ent Jenissei 18:3 (!) spurt kustutas selle silmapilkselt
08.00.2016
Pärnu hakkas Rockile küll kõvasti vastu, kuid jäi võiduta
07.00.2016
Kullamäe: kurat, olen sigavihane!