Dontaye Draper viskas viimase viie ja poole minutiga 12 punkti, vedades Lokomotiv-Kubani võidule.Foto: vtb-league.com
21. jaanuar 2016, 20:48

VIDEO | Niisugust viskepidu ei näe Euroliigas iga päev - Kubani ameeriklaste soolo (1)

Korvpalli Euroliiga tänases esimeses mängus alistas Krasnodari Lokomotiv-Kuban Ateena Panathinaikose 76:67 ja on vahegrupis võitnud neljast mängust kolm.

Kohtumine kulges vägagi omapäraselt, sest Kuban asus juhtima 12:0, kuid leidis teise veerandi keskpaigas end 24:36 kaotusseisust. Siis saadi oma kuulus kaitse tööle, poolajaks oli seis 38:39 ning veel kolm ja pool minutit enne lõppu 64:64. Siis tabas Kubani Horvaatia passiga ameeriklane Dontaye Draper kaks kolmest järjest ja mäng oligi praktiliselt tehtud. Vaata tipphetki ülalolevalt videolt!

Draper tõi viimase viie ja poole minutiga 12 (kõik kaugvisetest) ja mängus kokku 20 punkti (kolmesed 8/6). Malcolm Delaney toetas teda 14 silmaga. Kubani viimasest 26 punktist 24 (!) sündisid kaugvisetest (lisaks Draperile ja Delaneyle sopsas Andrei Zubkov) - niisugust viskepidu ei näe just sageli, see kõik toimus mängu viimase 11 minuti jooksul.

Teises sama grupi mängus oli Zagrebi Cedevita 84:80 üle Istanbuli Anadolu Efesest. Tabel: Fenerbahce 3 võitu ja 0 kaotust, Lokomotiv-Kuban 3-1, Malaga 2-1, Cedevita, Anadolu Efes 2-2, Crvena Zvezda 1-2, Panathinaikos 1-3, Darüssafaka 0-3.