Sport TV
21. jaanuar 2016, 23:10

ÕHTULEHE VIDEO | Avo Keelt üllatas vastaste diagonaali niru mäng: "Ma kahtlustan, et seal on mingi ihuviga küljes."

Pärnu võrkpalliklubi alistas täna Challenge Cup eurosarja kaheksandikfinaalide avamängus belgia klubi Meneni Prefaxise 3:1 ja kindlustas, endale kordusmänguks vähemalt kuldse geimi. Võitjate peatreener Avo Keel kiitis pärast mängu oma nurgaründajaid: „Nurkadest võitsime selle mängu. Raadik ja Pulk olid täiesti tipp-topp!"Sealjuures oli pärnakate mäng teises tempos veidi haavatud, sest Kardo Kõresaar ei saanud seljanärvipõletiku tõttu mängida. Esimeses kahes geimis täitis tema kohta Jaanus Nõmmsalu, edasi tõi keel mängu isegi vigastusega maadleva Taavet Leppiku.„Eks nüüd näeme, mis selle Taaveti platsiletuleku hind on ja valuvaigistitega mängimine," loodab Keel, et Leppiku mängitamine tema vigastust hullemaks ei teinud. „Ta kindlasti ärritas hüppeliigese üles, aga ehk see rahuneb homse päevaga maha ja hakkab paranema."Miks kirus Keel pärast tänast mängu poolteist nädalat tagasi saadud 2:3 kaotust Tallinna Selverilt, kuula juba videost!