Siim-Sander Vene (rohelises).Foto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
22. jaanuar 2016, 21:38

Žalgiris sai seljavõiduga lõpuks punni pealt, Vene mängis viimasel veerandajal kõik minutid (1)

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene leivaisa Kaunase Žalgiris teenis Euroliiga vahegrupivoorus oma esimese võidu, alistades 75:55 tippklubi Piraeuse Olympiacose.

Kohtumises said otsustavateks teine ja viimane veerandaeg, mille Žalgiris võitis vastavalt 16:9 ja 22:10. Leedu klubi kaitsemäng oli suurepärane.

25aastane Vene teenis mänguaega 10.03, mille jooksul viskas null punkti ja võttis kolm lauapalli. Žalgirise resultatiivseimana viskas Paulius Jankunas 18 punkti, Olympiacose skoorikuningaks tõusis 11 silmaga Darius Johnson-Odom.

Žalgiris on nüüd neljast mängust võitnud ühe, mis annab F-vahegrupis viimase koha. Kahe võidu kõrvale teise kaotuse teeninud Olympiacos on teisel kohal.

Teisi Euroliiga tulemusi ja mänge vaata SIIT, tabeliseise SIIT.