Raul MustFoto: Teet Malsroos
23. jaanuar 2016, 14:39

Musta tee katkes veerandfinaalis (1)

Uppsalas toimunud 17500 dollari suuruse auhinnafondiga Euroopa karikaetapil sai Raul Must 5-8. koha.

Veerandfinaalidesse jõudnud sportlastest oli turniiritabelis kolmanda paigutusega Mustal kõrgeim maailma edetabeli koht. Eesti esireketi vastane kaheksa parima hulgas oli taanlaste tulevikulootus, alles 18-aastane Anders Antonsen.

Esimeses geimis juhtis pidevalt paari punktiga taanlane. Teises geimis oli samuti Antonsenil pidevalt väike eduseis, kuid Must suutis geimi lõpus 18-18 viigistada. Viimased pikad punktivahetused võitis aga Antonsen ning jõudis tulemusega 21-16, 21-19 poolfinaali.

Kati Tolmoffi ja Karoliine Hõimu teekond katkes eile esimeses ringis. Tolmoffi võitnud maailma edetabelis 40. kohal asuv Olga Konon Saksamaalt on mängis end poolfinaali.