Kenneth Raisma löögil. (MATI HIIS)

Tennisepoiss Kenneth Raisma jõudis Austraalia lahtistel meistrivõistlustel Melbourne'is mitme särava võiduga noorteturniiri veerandfinaali, kuid siis tõusis tee püsti. Ette jäi korealane Yun-seong Chung.

Raisma kaotas esimese seti 3:6 ja teise 4:6. Mitmedki statistikanäitajad olid 17-aastasel eestlasel asiaadist eakaaslase omadest paremad, kuid vastane tegutses stabiilsemalt ja see otsustas. Nii õnnestus Raismal 69% esimestest servidest vastase 62% vastu, ässad 8-4. Kuid Chung võitis protsentuaalselt veidi rohkem tõrjepunkte ning realiseeris mängu jooksul saadud 3 murdepallist 2, Raismal aga 5st mitte ühtegi - siia oligi maetud kõige suurem koer.

Punktilööke tuli eestlasel 27 korealase 21 vastu, lihtvigu aga vastavalt 27 ja 18. Chung mängis ka võrdus peaaegu eksimatult (12/10 Raisma 17/10 vastu). Kokku võitis võitja 67 ja kaotaja 57 üksikut punkti.

Turniiri 15. asetusega alustanud Raisma saab võistluse kindlasti kanda plusspoolele, sest koos Mattias Siimariga esineti ka paarismängus hästi.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis