Jalgpall

Rimo Hunt taasliitus Tallinna Levadiaga (2)

Toimetas Ville Arike, 28. jaanuar 2016 10:55
Rimo Hunt.Foto: MATI HIIS
Tallinna Levadia jalgpallimeeskonna ründeliin sai võimsa täienduse, klubiga sõlmis kaheaastase lepingu Rimo Hunt.

"Deja vu!" ütles 30-aastane Hunt klubi kodulehele. Ta oli nelja aasta eest liitunud meistriliiga debütandina Levadia noorenenud meeskonnaga, kerkis kiiresti üheks võtmemängijaks ning valiti aasta hiljem meistriliiga parimaks mängijaks.

Samal teemal

Viimasel kahel hooajal esindas Hunt Kasahstani klubi FC Kaizar. "Võtsin Kasahstanist kaasa palju kogemusi ning samuti vene keele oskuse," rääkis Haapsalust pärit võrgusahistaja.

"Tore on tagasi olla! Meil on hea, noore koosseisuga meeskond ja tunnen end Levadias hästi. Varasemast ajast klubiga seotud inimesed pöörduvad tagasi. Eesmärk kaheks eelseisvaks hooajaks on lihtne ja selge – rohkem väravaid ja meistritiitleid," sõnas Hunt.

Levadia peatreener Sergei Ratnikov tõdes, et Hundi tulek muudab kogu meeskonna uueks. "Olen klubi juhtkonnale väga tänulik, et nad Rimoga kokkuleppele said ja ta meiega liitus. Meil oli ründajate põud. Meeskond koos Rimoga on hoopis teine kui ilma temata. Meie noore koosseisuga meeskonnas on Rimo teistele heaks eeskujuks ja positiivseks innustajaks," kommenteeris Ratnikov.

Samal teemal

01.01.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Levadia peatreener Sergei Ratnikov: loodame, et Morozov liitub meiega
01.01.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Levadiaga taasliitunud Rimo Hunt: katkine käsi nurjas välisklubiotsingud