Kelly SildaruFoto: Brent Lewis / ESPN
30. jaanuar 2016, 23:12

NII SEE JUHTUS | Sport 30.01: Kalev/Cramo alistas TÜ/Rocki, Klavani võistkonnale viik, Sildaru võidu järelkajad

Laupäev oli väga tihe spordipäev. Korvpallis oli põhimõtteline vastasseis Kalev/Cramo ja Rocki vahel, Ragnar Klavan ja tema koduklubi pidasid Bundesligas järjekordse kohtumise ning Austraalia lahtistel tennise meistrivõistlustel selgus naisüksikmängu võitja.
23:12
SPORDISÕBER

Sellega lõpetab tänaseks ka spordiblogi. Head õhtut ja olge homme jälle meiega!

23:06
UJUMINE
22:29

21:42
21:23

Gert Kullamäe oli hoolimata kaotusest mänguga rahul, sest kasutada oli vähe mehi. Mida veel Kullmäe rääkis, vaata juba videost!

20:56

20:27
19:53

18:59
18:34

18:26

Enne viimast kümmet minutit juhib Cramo Rocki vastu 65:60. Alar Varraku hoolealuste ridades oli eriti fantastilises hoos Rolands Freimanis. Lätlane viskas kolmandal veerandajal lausa 13 punkti!

18:03
SULGPALL
17:52

Teisel veerandajal on jätkunud võitluslik mäng, ent kaalukausi on enda poole kallutanud Cramo. Mäng meenutab veidi Cramo ja Rocki vahelist lahingut mullu detsembris mängitud karikafinaalis, kui Rock suutis umbes-täpselt poolteist veerandaega Alar Varraku hoolealustega sammu pidada, ent siis läks Cramo vaikselt, aga kindlalt oma teed. Poolaeg 44:40 Cramole.

17:29

Väsimatu lokomotiivina on Rocki vedanud ameeriklane Brian Harper. Korvialune jõud on meeskonna 23st punktist visanud 13. Taaralinlaste puhul on meeldiv näha, et peatreener Gert Kullamäe usaldab platsile ka Saimon Sutti ja Kent-Kaarel Vene, kuid sellel on mõistagi ka oma põhjus: on ju vigastusega eemal nii Tanel Kurbas kui Marek Doronin. Avaveerandaja järel juhib Rock Cramo vastu 23:19.

17:27

Ragnar Klavan ja tema koduklubi Augsburg on hoidnud enda värava tühjana, aga kahjuks pole ise suudetud tekkinud võimalusi ära kasutada. Poolajal on seis 0:0.

Siin on näha ka teiste mängude seisud pärast 45 mänguminutit.

16:51

Veidi vähem kui 15 minuti pärast visatakse pall lahti kahe Eesti korvpalligigandi - BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rocki - kohtumises, mis peetakse Saku Suurhallis. Eesti meistrivõistluste raames mängitavasse kohtumisse tulevad klubid samasuguste foonide pealt: Rock võitis FIBA Europe Cup'is võõrsil tugevat Cantu FoxTowni, Cramo koduses meistriliigas Audentest. Viimase n-ö tõsise mängu Cramo siiski kaotas, jäädes eelmisel pühapäeval Ühisliigas alla Astanale.

16:30
TENNIS

Isegi, kui homme hommikul peaks Andy Murray kaotama Austraalia lahtiste üksikmängu finaalis Novak Djokovicile, siis nende pere ei lahku Austraaliast tühjade kätega - Andy vanem vend Jamie võitis Brasiiliast pärit Bruno Soaresega paarismängu tiitli!

16:20

Kell 16.30 jookseb Augsburgi eest algrivistuses väljakule Ragnar Klavan. Täna on Bundesligas Klavani koduklubi vastaseks Frankfurdi Eintracht.