Luis Suarez ja Lionel MessiFoto: Reuters / Scanpix
30. jaanuar 2016, 19:13

FC Barcelona sai liidrite heitluses magusa võidu

Hispaania jalgpalliliigas kohtus liider FC Barcelona koduväljakul teisel kohal asuva Madridi Atleticoga ning sai magusa ja vajaliku 2:1 võidu.

Mäng algas Atleticole väga positiivselt, kui mindi juba kümendal minutil Koke väravast juhtima, kuid esimese poolaja lõpp oli Madridi klubile justkui õudusunenägu. Maailma parim mängija Lionel Messi viigistas 30. minutil seisu ning kaheksa minutit hiljem läks Barcelona Suarezi väravast juhtima.

Väga halvaks tegi Atletico seisu poolaja viimasel minutil saadud Filipe Luisi punane kaart, kes niitis maha Messi. Kui sellest juba vähe polnud jäi Atletcio 65. minutil platsile üheksakesi, sest teise kollase kaardi teenis Diego Godin.

Teisel poolajal kumbki meeskond väravaid enam ei löönud ning kohtumine lõppes 2:1.

Barcelona tõusis tänase võiduga liiga ainuliidriks 51 punktiga, Atletico on pidanud ühe kohtumise rohkem ning neil on kirjas 48 punkti.