Korvpall

Vigastuste kurat annab Rocki noortele võimaluse Veidemani kombel komeedina tõusta (2)

Henry Rull, 1. veebruar 2016 06:00
MUSTA TÖÖ TEGIJA: Ehkki Kent-Kaarel Vene (nr 5) pole Rockis suur skooritegija, on ta kaitses ning rünnakul musta töö tegijana hinnas.Foto: Alar Truu

Eesti korvpallitšempion Tartu Ülikool/Rock mängis laupäeval BC Kalev/Cramo vastu vigastatud ääremängijate Marek Doronini ja Tanel Kurbaseta. Nende asemel on saanud võimaluse särada Saimon Sutt ja Kent-Kaarel Vene ning taaralinlaste fännide õnneks pole kumbki noormees lati alt läbi jooksnud.

20aastane viskava tagamängija või väikese ääre kohal palliv Sutt sulatas Rocki toetajate südameid kahe nädala taguses euromängus Chaloni Elani vastu, visates FIBA Europe Cupi R-vahegrupis ainult võite tunnistanud Prantsusmaa klubi vastu 11 punkti.

Sarnaselt Sutile samu positsioone täitva 21aastase Vene hiilgemäng oli aga möödunud kolmapäeval Itaalias. Eurosarjas tugeva Itaalia satsi Cantu FoxTwoni vastu jäi Eesti koondislase Siim-Sander Vene noorem veli küll nullile, ent ohjas cantulasi kaitses ning oli üks "peasüüdlasi" Rocki 76:71 võidus. Seda tõestas ka statistika, sest Vene +/- näitaja oli Rocki parim – 23ga plusspoolel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.02.2016
Dorbek pakkus TÜ/Rocki võidumängus tõelise kaugviskekontserdi
01.02.2016
Rocki üliolulises euromängus Taltsi ja Eichfussi osalemine kahtluse all
31.01.2016
GALERII | UNINE HOMMIK? Kalev/Cramo tantsukaunitarid tõmbavad päeva käima
30.01.2016
NII SEE JUHTUS | Sport 30.01: Kalev/Cramo alistas TÜ/Rocki, Klavani võistkonnale viik, Sildaru võidu järelkajad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee