Talisport

Sildaru preemia X-mängude võidu eest: koolitükid! (4)

Viljar Voog, 1. veebruar 2016, 06:00
NÄRVIDE MÄNG: Kui lähedal oli norralanna Tiril Sjastad Christiansen oma viimasel laskumisel Kelly esikohast? Meie piiga ja isa Tõnise näoilmed räägivad enda eest.Foto: Peter Morning/ESPN Images
Reede õhtul tegi Kelly Sild­aru ajalugu, saades alles teiseks 13aastaseks sportlaseks, kes X-mängudel kuldmedali kaela saanud. Kui täiskasvanud sportlane võiks võitu tähistades avastada, et hommikul valutab pea, siis Kelly oli viks ja viisakas ning lõi kuke ja koiduga lahti kooliõpiku.

"Põhimõtteliselt läksime koju ja jäime magama. Ei oleks uskunud, et see pingeline nädal meid nii läbi võtab," rääkis Kelly isa Tõnis Sildaru, et pärast kuldmedali võitu suuri pidustusi ei olnud. Tagasihoidlikuks jäädi ka nädalavahetusel. "Natukene suusatasime, andsime veel mõne intervjuu ja võtsime üldiselt natukene lõdvemalt," rääkis Tõnis ja lisas, et nii Kelly kui väikevend Henry pidid lisaks mäel lustimisele veetma aega ka kooliasju tehes. "See on igapäevarutiin, millega peab tegelema ka nädalavahetusel!"

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

3. veebruar 2016, 02:00
ÕHTULEHE VIDEO | Kelly Sildaru: üritan nüüd sama hästi edasi suusatada ja teha asju nii nagu mulle meeldib
1. veebruar 2016, 16:59
Kelly Sildarule edu toonud ala treeneriks polegi Eestis võimalik saada
1. veebruar 2016, 06:00
Kelly võidu võti: ilmaga trikitavad mäed
1. veebruar 2016, 06:00
Sildaru mälestas hukkunud konkurenti

4 KOMMENTAARI

l
1. veebruar 2016, 11:30
lolli kari
a
Ants Rannula 1. veebruar 2016, 11:01
Suures võidujoovastusest tuleks maanduda "pehmelt". Kaltsuhunnikust seljas tuleks kindlasti loobuda Juba selle pärast,et vähendada õhutakistust ja ka esteetilisem väljanägemine oleks tuntavalt parem.
Kunagi võis tõesti tagumiku näitamine ajukahjustust näidata.
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee