Jalgpall

Michael van Praag räägib eksklusiivintervjuus Õhtulehele turvalisusest jalgpallis, videokorduste pooldamise põhjustest ja FIFA presidendivalimistest

INTERVJUU | UEFA asepresident Michael van Praag: Pariisi terrorirünnakud teevad valvsaks, aga olen kindel, et jalgpalli EM sujub hästi (1)

Ott Järvela, 3. veebruar 2016 06:00
Hollandi jalgpalliliidu president ja Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) asepresident Michael van Praag.Foto: Stanislav Moshkov

Michael van Praag on pühendunud jalgpalli teenimisele. Esmalt kohtunikuna, seejärel Amsterdami Ajaxi juhina, hetkel Hollandi alaliidu presidendi ja UEFA asepresidendina. "Jalgpalliametniku esimene kohustus on meeles pidada, et esmatähtsad on organisatsiooni huvid," sõnastab hollandlane lahenduse maailma jalgpalli painavale korruptsiooni-probleemile.

Esmaspäeval ja teisipäeval toimus Eesti kõrgliiga jalgpalliklubidele Tallinnas koolitusseminar, kus teemaks staadionid ja turvalisuse tagamine mängudel. Kohal viibis teiste seas UEFA vastava alakomitee juht, Hollandi jalgpalliliidu president, UEFA asepresident ja eelmisel kevadel ka FIFA presidendiks kandideerinud Michael van Praag, kes andis Õhtulehele eksklusiivintervjuu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.11.2017
Kaks aastat pärast õuduste õhtut | Sakslaste peatreener: need mälestused tulevad ikka ja jälle meelde
09.05.2016
Spordikohus ei tühistanud Michel Platini tegutsemiskeeldu, prantslane paneb ameti maha
15.02.2016
Ott Järvela | Spordialade ja -organisatsioonide valik: muutuda või hääbuda?
12.02.2016
Endine FIFA peasekretär sai Blatterist ja Platinist pikema tegutsemiskeelu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee