Korvpall

Lihtsalt uskumatu, mil moel jäi TTÜ Balti liiga play-off'ist välja! (2)

Toimetas Ville Arike, 3. veebruar 2016 22:04
Foto:
Esiteks: KÕIK Balti korvpalliliiga põhiturniiril osalenud meeskonnad siiski ei pääse sel hooajal play-off'i. Ja teiseks: stsenaariumit, kuidas TTÜ kui põhihooaja nõrgima asetusega meeskond välja jäi, ei suudaks välja mõelda isegi Alfred Hitchcock.

Teatavasti sõltus kolme nõrgima asetusega meeskonna Atõrau Barsõ, Pärnu Sadama ja TTÜ saatus tänastest Baltimaade meeskondade mängudest FIBA Europe Cupil. Kes seal play-off'i pääses, ei liitu Balti liigaga ehk annab kellelegi tagantpoolt lisavõimaluse. Esmalt alistas Ventspils võõrsil Sofia Lukoili 69:62 ning Utena Juventus kodus Južnõi Himiku 74:63 ning see tähendas Balti liiga play-off'i kohti Atõrau ja Pärnu meeskondadele.

Balti liiga play-off'i esimese ringi paarid Eesti klubide osavõtul: Tartu Rock - Barsõ, Jekabpils - Rapla Avis, Liepaja - Rakvere Tarvas, Valmiera - TLÜ/Kalev, Šiauliai - Pärnu.

V-grupis lõpetas Varese võõrsil saadud 77:71 võiduga Güssingi Magnofiti üle ja sai 5 võiduga 6st esikoha. Kristjan Kangur kogus 4 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee