Kati TolmoffFoto: Teet Malsroos
7. veebruar 2016, 22:52

NII SEE JUHTUS | Sport 07.02: Kati Tolmoff mängis oma viimase mängu kodupubliku ees (4)

Veerbuarikuu esimese nädala lõpetas võrdlemisi tihe spordipäev, mis peaasjalikult kulges pallimängude tähe all. Meeste saalihokikoondis lõpetas koduse MM-valikturniiri, kohtudes alagrupi esikohamatšis maailma absoluutse tippriigi Soomega. BC Kalev/Cramo sõitis Ühisliiga raames külla Loimaa Bisonsile. Välismaal mängisid Kristjan Kangur ja Siim-Sander Vene ning palju mängiti muidki palle!
22:51

Super Bowli ootusega Õhtulehe sporditoimetus praegu ka lõpetab. Aitäh meiega pühapäeva veetmast, uuel nädalal uued uudised!

22:50
AMEERIKA JALGPALL

NFLi fännid täna öösel loomulikult ei maga. Super Bowl! Eelsoojenduseks väike missivõistlus - kumma tiimi tantsutüdrukud on kuumemad? Pildil Carolina Panthersi piigad.

22:02
SAALIJALGPALL

21:48

Kui kõik ametlikuks saab, on selge, et maikuise korvpallifinaali tähtsus suureneb oluliselt - Eesti meister pääseb Meistrite liiga kvalifikatsiooni!

21:03

Varese sai Itaalia liigas selge kaotuse, Kristjan Kangurilt 20 minutiga 3 punkti.

18:58

Siim-Sander Vene oli teist korda järjest +/- saldo osas Kaunase Žalgirise parim - vaata täpseid numbreid tänases 80:64 võidumängus Šiauliaiga!