Siim-Sander Vene sai 14 minutiga +/- saldoks +19!Foto: zalgiris.lt
7. veebruar 2016, 18:55

Vene ja Žalgiris võtsid Šiauliai üle kindla võidu

Leedu korvpalliliigas jätkab Kaunase Žalgiris kindla liidrina, võõrsil alistati Šiauliai 80:64.

Üleeile Euroliigas Moskva CSKA vastu kõvasti rassinud Siim-Sander Vene pääses täna väljakule 14 minutiks ning kogus 4 punkti ja 4 lauapalli. Seejuures oli tema +/- saldo teist mängu järjest meeskonna parim - suhteliselt napi mänguaja jooksul suisa +19! Esimesel poolajal osales Vene vähem kui kolm minutit, kuid kolmandal veerandil aitas just tema otsustava vahe sisse teha, samuti saadeti platsile viimasteks minutiteks.

Žalgirise resultatiivseim oli 18 punktiga Paulius Jankunas. Endine Rapla Avise mängumees Domagoj Bubalo pääses Šiauliai ridades platsile 12 minutiks, tema arvele jäi 2 punkti ja 4 lauapalli.

Žalgirisel on nüüõd 22 võitu ja 2 kaotust, Vilniuse Lietuvos rytasel 18-5. Kolmandat kohta jagavad Klaipeda Neptunas, Prienai Vytautas ja Utena Juventus kõigest 12 võiduga 24 mängust.