Talisport

Kas Sildaru suudab esimesena särada mõlemal vigursuusaalal? (5)

Viljar Voog, 12. veebruar 2016 06:00
LENDAB: Et Kelly Sildaru saaks ka Oslos võistlusel nõnda trikitada kui siin Colorado mägede taustal, peab keegi konkurentidest X-mängudel osalemisest loobuma. Foto: Peter Morning / ESPN Images

Sildarude kodus on praegu paslik mängitada seitse aastat enne Kelly sündimist üllitatud Mart Mardisalu ja Hedvig Hansoni hitti "Varumees". Meie suusapiiga on Oslo X-mängude ootelehel – Kelly pääseb võistlema vaid juhul, kui keegi konkurent loobub.

Nimelt saadeti 24.-28. veebruarini toimuvate Euroopa X-mängude kutsed välja juba enne talvist suurvõistlust Aspenis, kust Kelly vigursuusatamise pargisõidus võetud kuldmedaliga naasis. Nüüd on Oslo võistluse korraldajad oma eksimust mõistnud, ent on parajalt abitud – kõik kohad Big Airi ehk suure hüppe võistlusel on juba täidetud.

Seega pakuti Sildarudele lohutusvarianti – kui mõni konkurent peaks võistlemisest loobuma, saab Kelly peale esimese varuvõistlejana. Lisaks on tal tagatud teiste sportlastega võrdsed treeninguvõimalused ehk järgmisel nädalal 14. sünnipäeva tähistav Kelly saaks elu esimese kogemuse Oslo kesklinna tellingute peale ehitatud kitsal hoovõturajal.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.02.2016
TULINE KAHJU: Kelly Sildarul jäi tobeda vanusereegli tõttu olümpia testvõistluste kogemus saamata
14.02.2016
VIDEOD JA GALERII | Sildaru konkurendid hullasid pesapallipühamusse püstitatud suurel mäel
11.02.2016
Kelly ei saanudki Oslo X-mängudele võistluskutset! Sildarule pakutakse varuvõistleja kohta
08.02.2016
Norralased on nördinud, et Sildarut noorteolümpiale ei lubata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee